Skip to main content

AF #EvdeKal

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için takip edip paylaştığımız bütün kampanyalardan haberdar olmak için aramıza katılabilirsiniz. Üyelik tamamen ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır. Facebook İle Bağlan

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

FUNKO POP GİZEMLİ KUTU | MYSTERYBOX | 6 ADET SÜPRİZ FİGÜR

Konu

#1

Herkese bol bol selamlar arkadaşlar,
Funko Pop, bazı film, dizi, animasyon, oyun karakterlerinin veya ünlü bazı insanların figürlerini üreten bir firma. Funko Pop'un figürlerini tek olarak satın alabileceğiniz gibi içerisinde çeşitli sayılarda figürler bulunan gizemli kutularida satın alabilirsiniz. Bu videoda FunkoPop'un, içerisinde 6 adet figür bulunduğu gizemli kutuyu açıyorum. FunkoPop'un gizemli kutularını seri haline getirip istediğim figürleri biriktirene kadar videosunu çekmeye devam edeceğim. Benim Funko pop gizemli kutularından beklentim, bütün Avengers kadrosunu tamamlamak. Yani Ironman, Hulk, Spiderman, Thor, Kaptan Amerika gibi Avengers kadrosunun en sevilen karakterlerinin koleksyonunu yapana kadar Funko Pop gizemli kutularının videolarına devam edeceğiz. Funko Pop, bazı film, dizi, animasyon, oyun karakterlerinin veya ünlü bazı insanların figürlerini üreten bir firma. Funko Pop'un figürlerini tek olarak satın alabileceğiniz gibi içerisinde secitli sayılarda figürler bulunan gizemli kutularida satın alabilirsiniz. Henüz katil butonu ekleyemiyorum ama daha kaliteli videolar çekebilmem için kanalıma katkıda bulunabilirsiniz, Teşekkürler. : Ürün linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! Aşağıda sizin için hazırladığım en popiler figürlerin linklerini bulabilirsiniz.
Iyi seyirler diliyorum.
Hulk Figürü: Ürün linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
Spiderman Figürü: Ürün linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
Iron Man Figürü: Ürün linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
Thor Figürü: Ürün linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
Kaptan Amerika Figürü: Ürün linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
Black Panter Figürü: Ürün linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
Genel Avangers Figürleri Ve Anahtarliklari: Ürün linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
iş ortaklığı ve rekam anlaşması için iletişim: hadi.bakalim.e.a@gmail.com
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task