Skip to main content

AF #EvdeKal

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için takip edip paylaştığımız bütün kampanyalardan haberdar olmak için aramıza katılabilirsiniz. Üyelik tamamen ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır. Facebook İle Bağlan

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Felixo - Coin Kiralama/Lending | Kripto Para Kiralayarak Para Kazanmak

Konu

#1

[Resim: 33333.jpg]

Felixo borsasının gelişmiş hizmetlerinden birisi de Coin kiralama - Lending sistemi ile, belirlediğiniz kripto paranızı belirlediğiniz miktarda yine belirlediğiniz gün kadar kiralayabilir. Kazanç elde edebilirsiniz.

Görselde görmüş olduğunuz gibi öncelikle kiralanacak coin seçimini yapıyoruz.
Daha sonra ne kadar kiralamak istiyorsak miktarı giriyoruz, yandaki tümü butonu ile tümünü seçebilir, aşağısındaki kiralanacak gün sayısını ekliyoruz.

Minimum Kiralama süresi : 24 saat

Otomatik yenileme açık olduğunda yarın yine aynı miktarda kiralama işlemi başlamış olur.
Girmiş olduğunuz süre içerisinde kiralama geri iptal edilmiyor.
Kazanç miktarları günlük marj ile belirleniyor.

Kripto para birimleri bir çılgınlığa dönüşecek şekilde popülaritesini arttırmaya devam ediyorken, yeni özelliklerle de karşımıza çıkmaya devam ediyor.
Borsanın yine kendine ait bir sistemi olan FIP, üyelerin birbirleri ile kripto para transferini ağ ücreti ödemeden yapabilmelerini sağlıyor.

Ayrıca Felixo, Davetiye usûlü kayıt olan (refli) tüm üyelerine kendi kripto parası olan $FLX coini ücretsiz 2000 FLX (airdrop) şeklinde dağıtıyor.

Kayıt için Bahsettiğim gibi Ref sistemi ile ödül dağılımı yapılıyor.
Refsiz kayıtta ücretsiz FLX kazanılmıyor. (Daha sonra ref eklenmiyor)

Ref kodum : felixotr
Refli Link : Ürün linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!

Refsiz Link : Ürün linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task