Skip to main content

AF #EvdeKal

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için takip edip paylaştığımız bütün kampanyalardan haberdar olmak için aramıza katılabilirsiniz. Üyelik tamamen ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır. Facebook İle Bağlan

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Dekoratif Retro Yazı Tahtası Kargo Dahil 19.99

Konu

#1

Dekoratif Yazı Tahtası Retro Kara Tahta 30cm X 40cm CevizÜrün Açıklaması 
Ürün ahşap yazı tahtasıdır. Yazılabilir ve silinebilir özelliktedir. Ürün yatay ve dikey olarak kullanılabilir. Çerçeve Rengi: Ceviz Genişlik: 30cm Yükseklik: 40cm Çerçevesi masif çam ağacından üretilmiştir. Sadece tebeşir ve sıvı tebeşir ile yazılabilir. Nemli bir bez yardımıyla kolayca silinebilir, iz bırakmaz. Evlerde, iş yerlerinde, kafeler ve restoranlar dekor amacıyla kullanılabilir. Paket içeriğine yazı tahtası, askı aparatları ve 5 adet hediye tebeşir dahildir. Çevre ve sağlığa zararsız malzemeler kullanılarak üretilmiştir. Ürün görsellerindeki renkler dijital ortam ile gerçek ortam arasında ufak farklılıklar içerebilir. Ağaç yapısından kaynaklı leke, budak ve dokular farklılık gösterebilir.

Ürün linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!


[Resim: dekoratif-yazi-tahtasi-retro-kara-tahta-...bb79d0.jpg]
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task