Skip to main content

AF #EvdeKal

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için takip edip paylaştığımız bütün kampanyalardan haberdar olmak için aramıza katılabilirsiniz. Üyelik tamamen ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır. Facebook İle Bağlan

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

BlitzWolf BW-FYE8 TWS Bluetooth Kulaklık

Konu

#1

[Resim: 0f2ccac9-18b4-4f03-9e54-7869d70fa9c4.jpg.webp]

BlitzWolf BW-FYE8 TWS Bluetooth Kulaklık

Kupon Kodu:  BGFYE8SP

Kupon Sonrası
Tariff Insurance (Gümrük Sigortası) Fiyatı: 252 TL
Turkey Direct Mail (Türkiye Hızlı Kargo) Fiyatı: 331 TL

Gümrük sigortasıyla olan fiyatın uygun olduğunu düşünüyorum...

Ürün satın almak için 2 seçeneğiniz vardır.
1) Turkey Direct Mail (Türkiye Hızlı Kargo): Bu yöntemde gönderi gümrükleme ve vergi masrafı satıcıya ait olacak şekilde yola çıkar. Üzerinde ALLJOY etiketinde alıcıdan ücret alınmaması için uyarı vardır. Siparişte Tarife Sigortası (Tariff Insurance) ücretsiz olarak eklenir. GÜMRÜKTE MASRAF ÇIKMAZ. Gümrük işlemleri tamamlandıktan sonra İstanbul için gönderilerin tamamı, genelde Cuma günü, Aras kargoya verilir. Direct Mail ile gönderilen ürünler ortalama 10-15 günde (Bu süre 1 aya kadar uzayabilir) tarafınıza teslim edilir.

2) Tariff Insurance (Gümrük Sigortası): Bu seçenek kullanıldığında sipariş normal takipli kargo olarak gönderilir. Ürün size PTT Kargo ile ulaştırılır. Ürün İstanbul gümrüğe geldiğinde sizinle irtibata geçilir ve gümrük vergisini ödemeniz istenir. Siz de bu vergiyi ödersiniz. Sonrasında gelen paketin üzerindeki vergiyi gösteren kısmın fotoğrafını çekip , gümrük sigortası yaptırdığınızı ve iade almak istediğinizi Banggood'a (cservice@banggood.com) mesaj atarsınız. Banggood, ödediğiniz vergiyi büyük bir oranda (ya da tamamını), yaklaşık 7-14 gün içinde sipariş sırasında ödeme yaptığınız kredi kartınıza iade eder.

Hayırlı alışverişler....

Ürün linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
Son Düzenleme: 04-06-2020, Saat: 05:27, Düzenleyen: gurkanapps.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da