Skip to main content

AF #EvdeKal

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için takip edip paylaştığımız bütün kampanyalardan haberdar olmak için aramıza katılabilirsiniz. Üyelik tamamen ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır. Facebook İle Bağlan

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Bedava Hosting Domain ve SSL

Konu

#1

1-) Öncelikle Freenoma giriyoruz.

2-) Yeni Ücretsiz etki alanı bul yerine istediğiniz domaini alıp sonuna .tk .ml .ga .cf .gq ekliyoruz

3-) Eğer alan adı uygun ise Ürün linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! böyle olacaktır.

4-) Sonra ise 1 sepettteki etki alanı öde yazıyor. Öde ye tıklıyacağız.

5-) Bizden kaç ay kullanmak istediğimizi soruyor 12 months free seçiyoruz ve continue ye basıyoruz.

6-) Bizden bir mail istiyor buraya temp mailden bir mail alarak mail kısmını seçebilirsiniz.(e postaya link gelecek)

7-) Mailimizi de yazdıktan sonra e postamızı kontrol ediyoruz. Bize bir mail geliyor o linke tıklıyoruz ve bize isim vb şeyler doldurmamızı istiyor oraları sallayabilirsiniz ama şifreyi sallamayın ve e postanızı unutmayın tekrar girmek istedıgınızde giremeyebilirsiniz.

8-) Herşeyi doldurduk hallettik sırada Ürün linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! my domains kısmına geliyoruz.

9-) Size orada domaininiz aktif olduğunu söylüyor ve ardından freenomda işimiz bitiyor.

10-) Sırada Beget denen bir site var begete giriyoruz. Begete girince premium hostinge tıklıyoruz.

11-) Mega kısmından order a basıyoruz. En sağda mega seçili olacak onu ellemeyin

12-) Bizden bilgiler istiyor. Ürün linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! sitesinden herhangi bir ülke seçip bilgileri dolduruyoruz.

13-) Login bölümü olacak bilgileri girerken orayı kendinize göre ayarlayabilirsiniz mesela spy123 gibi kullanıcı adınız.

14-) Bilgileri doldurduktan sonra register account diyoruz.

15-) Bize Bilgilerimizi söylüyor şifremizi vb.

16-) Ardından o bilgiler ile begete giriş yapıyoruz.

17-) Giriş Yaptıktan sonra karşınıza file manager vb gibi seçenekler çıkacaktır.

18-) O bölümlerden DNS bölümüne geliyoruz ve sol altta dns server var o serverları freenoma gelip manage domaine basıp Management Tools bölümüne tıklayıp Nameserver bölümüne giriyoruz ve begete göre değiştiriyoruz.

19-) Ve begete geri dönüp Ürün linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! buraya ekliyoruz sitemizi ardından sites bölümüne giriyoruz aldığınız domainin ismini oraya yazıyorsunuz. Ve ardından create a basıyorsunuz.

20-) Sonrasında altta domaininizin ismi çıkacaktır orada 4 tane işaret var soldan 3. yü seçip kendi domain isminizi seçip bağlıyorsunuz. Ve bekliyorsunuz ve size bedavadan ssl veriyor.

21-) Sitenize bekledikten sonra ulaşamıyorsanız başına https:// ekleyin o zaman siteniz görünür. Bunun içine fake script vb yükleyebilirsiniz.

22-) Bedava hosting ve domaininiz hayırlı olsun...

freenom: Ürün linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! beget: Ürün linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! fake bilgiler: Ürün linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
Domain bağlarken hata alanlar için çözüm:
Merhaba,
Görebildiğim gibi alan adı hesabınıza eklenmiyor. Ürün linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! bölümüne eklemeniz ve ardından Ürün linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! bölümündeki bir siteye atamanız gerekir .
Son Düzenleme: 13-07-2020, Saat: 21:28, Düzenleyen: Admin.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da