Skip to main content

AF #EvdeKal

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için takip edip paylaştığımız bütün kampanyalardan haberdar olmak için aramıza katılabilirsiniz. Üyelik tamamen ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır. Facebook İle Bağlan

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Avast Free 17.8.2318

Konu

#1

Arkadaşlar piyasada bir çok crackli antivirüs var. Zamanında ben de çok kullandım. Hatta o dönemde nereden bulaştığını bilmediğin bir truva atı da yedim. Hesabımı çaldılar. Neyse bir gün ücretsiz bir antivirüs kurdum ve crackli Eset'in bulamadığı 20'den fazla virüsü tespit etti ve sildi. Sözde korunuyor idik. Sonra biraz internetten araştırdım bazı kişiler kırılmış bir antivirüsten ne bekliyorsunuz ki dedi ve haklı buldum. O günden beri ya kampanyalı ya da ücretsiz antivirüs kullanıyorum. E lisanslar dağıtılıyor internette derseniz onları da kısa sürede engelliyorlar biliyorsunuz ki. Neyse senelerdir kampanyalı bir antivirüs kullanmadığım dönemde Avast Free kullandım. Hiç virüs kapmışlığım yok. Avastın ücretsiz sürümü nerdeyse ücretli korumalılar kadar koruma sağlıyor. Çok tehlikeli sitelerde gezinmiyor, antivirüse para vermek istemiyorsanız Avast'ı tavsiye ederim. 

Ürün linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!


[Resim: WGaavQ.png]

Ürün linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
Son Düzenleme: 18-11-2017, Saat: 21:55, Düzenleyen: cgokhans. (Sebep: Antivirüs kelimesi düzeltildi.)
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da