Skip to main content

AF #EvdeKal

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için takip edip paylaştığımız bütün kampanyalardan haberdar olmak için aramıza katılabilirsiniz. Üyelik tamamen ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır. Facebook İle Bağlan

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

SMForum

Assassin's Creed Unity 25 Nisan'a Kadar ÜCRETSİZ!!!!

Konu

#1

[Resim: 106759_640.jpg]
Bu efso fırsat kaçmaaaaaaz beyler bayanlar  :D :D Ben hemen kaptım. Oynamıyorum ama olsun  :D :D
   
  Assassin's Creed: Unity PC'de bedava oldu. Ubisoft geçtiğimiz gün Fransa'da yaşanan Notre Dame yangınının ardından Fransız devriminin yaşandığı dönemde geçen Assassin's Creed: Unity'yi bedava yaptı. Ubisoft aynı zamanda Paris'te yaşanan Notre-Dame yangının ardından kilise bağış kampanyası için de önemli bir bağış yaptı. Ubisoft Notre-Dame'ın restorasyonu için 500.00 Euro bağışladı.
  Assassin's Creed: Unity PC'de bedava oldu Assassin's Creed: Unity'de Notre-Dame katedralinin yer alması sebebiyle, yapının restorasyonunda oyunda yer alan modelin referans alınacağı açıklanmıştı. Ubisoft, Paris'te yaşanan felaketin ardından oldukça anlamlı bir hareket yaparak Assassin's Creed: Unity'yi PC platformu için ücretsiz yaptı.
  Kampanya 25 nisan tarihine kadar devam edecek. Ücretsiz Assassin's Creed: Unity için uplay üyeliğiniz olması gerekiyor. Oyun Uplay üzerinden çalışıyor. Bunun için bilgisayarınızda Uplay uygulamasının olması gerekiyor.

Ürün linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
Ürün linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task