Skip to main content

AF #EvdeKal

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için takip edip paylaştığımız bütün kampanyalardan haberdar olmak için aramıza katılabilirsiniz. Üyelik tamamen ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır. Facebook İle Bağlan

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Ampul Şeklinde Gizli Kamera! | Şeytan'ın Aklına Gelmez

Konu

#1Hadi Bakalım'dan herkese selamlar, ben Emre.
Bu videoda, sıradan bir ampul görünümü verilmiş gizli panoromik bir kamerayı inceliyoruz. Kamera 360° lik görüntüyle bulunduğu ortamdaki her alana hakim olarak kayıt yapabiliyor, ayrıca uygulama içerisindeki farklı açı modlarıyla, sanki bir odanın içerisinde birden fazla kamera varmış gibi görüntüyü 4-5 bölebiliyor. Kameranın üzerindeki mikrofon sayesinde bulunduğu ortamdaki sesleri uygulama üzerinden canlı olarak dinleyebiliyorsunuz ve dahili hoparlörü sayesinde uygulamadan kameranın bulunduğu ortama sesinizi gönderip iletişime geçebiliyorsunuz. Kameranın üzerindeki SD kart yuvasına 64gb a kadar hafıza kartı takabilirsiniz, bu hafıza size 3-4 haftalık kesintisiz kayıt imkanı sağlayacaktır. Kaydedilen görüntüleri istediğiniz zaman uygulama üzerinden veya SD kartı başka bir medya oynatıcıya yerleştirerek izleyebilirsiniz. Bütün bu özellikler ve daha fazlası için ihtiyacınız olan sadece standart bir ampul duyusu ve internet. Binlerce liralık güvenlik sistemleri, ekstra cihazlar, kablolar kurmaktansa $15 lik bu Wifi Panoroma Kamera bütün ihtiyacınızı ve daha fazlasını karşılamaya yetecektir. Videoda, kutu açılımı, kamera özellikleri, uygulama kurulum ve özelliklerini bulabilirsiniz. Kamerayla ilgili merak ettiklerinizi yorumlar kısmından bana iletebilirsiniz. Ürünün bir çok modeli mevcut, kamerası daha kaliteli olanı, daha iyi aydınlatanı, gece görüş modu bulunan modeli vs. gibi. Sizler için aşağıya bütün modellerin en uygun fiyatlı linklerini bırakıyorum. Kanalimi büyütebilmem için abone olup videolarimi beğenerek bana destek olabilirsiniz.
Teşekkürler, iyi seyirler.
Wifi Panorama Kamera: Ürün linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
Kamerasi Daha Kaliteli Olan Model: Ürün linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
Daha Iyi Aydınlatan Modeli: Ürün linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
Daha Iyi Aydınlatan Modeli: Ürün linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
Alternatif Tavsiyem: Ürün linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task