Skip to main content

AF #EvdeKal

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için takip edip paylaştığımız bütün kampanyalardan haberdar olmak için aramıza katılabilirsiniz. Üyelik tamamen ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır. Facebook İle Bağlan

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Aliexpress 900+50TL yanlış ürün göndermeleri

Konu

Exclamation #1

Herkese merhabalar, yeni kaydoldum ve umarım yanlış yere açmıyorumdur konuyu... Başlıkta okuduğunuz üzere aliexpressten 50 liraya bir ürün aldım 15 gün olmuştu, kargo takibimde sorun vardı ve satıcı tarafından iki defa kodum değiştirildi. Bugün evime kutu geldi, sevindim ben de erkenden geldi diye fakat kutuyu açınca aldığım ürünün bir üst modelinden (tanesi 100 tl) tam 9 tane elde ettim ve asıl sorun şu ki bu gelen kargo bana önceki verilen kod ve şu an sistemde yazan kod değil. Yani, şu an sistemde hem benim kendi ürünüm kargoda gözüküyor hem de 9 tane ürünü benim adresime ek olarak yanlışıkla göndermişler. Kargo geldiğinde de herhangi bir gümrük şeyi de ödemedim çok garipdi, kurye abim virüslü olduğum için bıraktı kapıya kaçtı. Açıkçası dışarıya çıkamam ve kimseyle yakın temasa giremem. Elimde kutuyla satıcının mesaj atmasını bekliyorum. Satıcıya yanlış göndermişsiniz diye fotoğraflı mesaj yazdım, görmedi ve cevap vermedi henüz. İade videolarını izledim fakat o sipariş üzerinden tartışma açabiliyorsun ama benim öyle bir siparişim yok. Ben napıcam bu yanlış gelen kutuyla bilmiyorum ve başıma bir iş gelir mi, benden şikayetçi olabilirler mi, ne yapmayalım yazar mısınız? 18 yaşındayım, elin çinlisiylede uğraşmak istemiyorum hazır virüsle de uğraşırken.
Cevapla
#3
Şikayetçi falan olamazlar dostum. 100 150$ için kimse yapmaz yanlışlık olmuş kullan geç. Satıcıya mesaj atsan ne olacak? Sen o ürünü geri gönderirken senden vergi isteyecekler 3'den fazlası kişisel kullanım dışı oluyor. O yüzden kullan öyle geri gönderme gibi aptalca bir hata yapma.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da