Skip to main content

AF #EvdeKal

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için takip edip paylaştığımız bütün kampanyalardan haberdar olmak için aramıza katılabilirsiniz. Üyelik tamamen ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır. Facebook İle Bağlan

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

SMForum

Ali Express te ücretsiz ürüne yorum yapamıyorum.

Konu

Sad #1

arkadaşlar benim öğrenmek istediğim. ali express ten bedava ürün olarak saat geldi. yorum yapmam gerektiği için ürün hakkında görüş bildirmek için tüm basamakları yapıyorum resimleri ekliyorum tam gönderirken yükleme esnasında failed(-60000) şeklinde bir yazı çıkıyor ve tüm yaptıklarım boşa gidiyor. tekrar tekrar denedim nafile. gönderen firmadan yardım istedim. bana ürünü geri göndermemi bana tekrar ürünü gönderceklerini söylediler. bu konuda bilgisi olan varsa bana yardımcı olabilir mi?
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task