Skip to main content

AF #EvdeKal

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için takip edip paylaştığımız bütün kampanyalardan haberdar olmak için aramıza katılabilirsiniz. Üyelik tamamen ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır. Facebook İle Bağlan

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

3'ü 1 Arada Patates Soyacağı

Konu

Wink #1

[Resim: g9pZnR.png]
Patates soyacağı da yurtdışından alınır mı demeyin. Bu ürün gerçekten çok hoş. Mutlaka tavsiye ederim. Eşim de çok beğendi. Ürünün üzerinde 3 ayrı bıçak mevcut. İstediğiniz aparata yanlarındaki daireleri çevirerek geçiyorsunuz.Birisi soyacak, birisi dilimleme diğeri parçalayıcı gibi bi şey. Sadece soyacağı kullandık bir haftalık süreç içerisinde. Ürünü elinize aldığınızda sağlamlık hissi alıyorsunuz. İrice bir ürün. Bıçakları da keskin. Hiç zorlanmadan patates, salatalık gibi sebzeleri kabuklarından incecik ayırdık. Ürüne 10 üstünden 10 puan veririm. Ürün Antalya'ya 25 günde geldi. 
Fiyatı:0,87-1,01 Dolar

Ürün linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!

Ürün linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
Son Düzenleme: 09-12-2017, Saat: 13:14, Düzenleyen: cgokhans.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task