Banner alanı

Yeni Format nasıl başladı? neden web ortağı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aresvega

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Kanallar ve diğerleri format araklamada uzman olduğu için bende önce girişimci,işletmeci hatta işarayanları ilgilendiren yeni bir şeyler yapmaya karar verdim tabi korona etkiside var yarışma çok katılımcı gerktiriyor temasta var bu sorumluluğu alamam dedim. İŞTE fırsat adında
GİRİŞİMCİLERE KURULU İŞLETMELERDE DENEYİM, İŞLETMELERE FARKLI KAZANÇ YOLLARI SUNAN YENİ NESİL PROGRAM İŞ’TE FIRSAT GİRİŞİMCİLER İLE İŞLETMELERİ BİR ARAYA GETİRİYOR. İSTİHDAMA KATKI SAĞLIYOR. İŞTE FIRSAT HAYDİ DEĞERLENDİR.
İnternet, Medya ve TV’de birçok yayın var. Girişimciler, yatırım yapmak isteyenler için doğru bilgiye ulaşmak samanlıkta iğne aramak. İşletmeler ise iş gücü, iş ortaklığı, satış, pazarlama, ek kazanç, gelir yöntemleri, bilgi, giderleri azaltma gibi konularda zorlanmakta.
İş’te fırsat izleyici, yatırımcı, girişimci, işletmeci herkese soru, sorun ve problemlere farklı bir bakış açısı ve çözümler sunar. Ayrıca iş, ek iş arayanlar için de yeni fırsatlar sunarak istihdama da katkıda bulunur.
PROGRAMIN FORMATI; İç ve Dış mekânlarda yapılacak çekimlerde işletmeci ve girişimci ile yapılacak soru cevap konuşmalar. Kısaca giriş gelişme sonuç ve sonrasında aradan geçecek zaman zarfında işletme ve girişimci ile yapılacak özel bölüm. Tüm detayları maalesef önceki formatım kopyalandığı için veremiyorum.
HEDEF KİTLE; İş arayan, işletmeci, yatırımcı, ekonomi ve üretime ilgi duyan herkes.
KATKI; Yayıncısının nokta atışı reklam alması; örnek: Tavuk ile ilgili bölüm çekilirken yem-yemlik-suluk-çadır-çit-anaç satan ya da hepsini anahtar teslim yapan firmalar gibi.

Programı kendim çekip sunup yayınlamaya karar verdim. Tv kanalları ya kopyalıyor yada para istiyor kendi web site ortaklığı üzerinden yayınlarsak işletmelere bilgi satılacak çok değil 100 tl gibi hangi işletme ek gelire hayır diyebilirki heleki şu dönemde siteye reklam alınabilir. Videolarla desteklenir sponsor bulunur TV ye çıkarsa durdurulamaz Korona bitince survivar.milyoner, benbilmem eşimbilir gibi programları ezip geçecek yarışmam da başlar. diğer yazımı görmediyseniz https://alisverisforumu.com/threads/internet-ve-bilgisayarda-iyi-sermayesiz-ortak.5664/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...