Banner alanı

yemeksepeti hesapları

• Konbuyu başlatan brkylcm
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 7
  • Görüntüleme : 2K

brkylcm

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
beyler ben anlamadim 2-3 kupon gircez de pcye ne oldugu belirsiz bi ton uygulama indirmemiz mi işin garip kısmı yoksa her sitenin fiyatlarının birbirinden farklı olması ve hepsinin maliyet yaWww demesi mi yoksa saçma sapan indirim yaptik kisa süreli diye telegramdan stok girip mesaj atılmaları mı ya beyler allah askına birileri su isin icinde olan adam akilli delikanli ciksin desin maliyet su arkadasım bizde su kadar kazikliyoruz desin bi sitede 18 tl olan sey baska sitede 23 tl olamaz oyle bi maliyet yok bide bu programlar saçmalıklar ne zaman biticek ya koy program eyvallah ama program indirmek istemeyen içinde başka bişey koy bu ne böyle uyuz uyuz bide su gunde 2-3 kere 100er stok girip yapılan satış sayıları 4binlerde 10binlerde gibi gösterme olayları var sitelerin ben anlayamadım tam olarak neler dönüyor fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim

brkylcm

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
sürümden kazanmak isteyen adam akilli biri ciksin neyse maliyet üstüne 2-3 tl koysun 10 12 tlye satsin yemin ederim piyasada onun disinda baska biri kalmaz bunlarin 18e20ye satarak kazandiklarindan 2 kat daha fazla kazanir sürümle ya

MrKoala

Kayıtlı Üye
Web sitesi
yshesap.com
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
sürümden kazanmak isteyen adam akilli biri ciksin neyse maliyet üstüne 2-3 tl koysun 10 12 tlye satsin yemin ederim piyasada onun disinda baska biri kalmaz bunlarin 18e20ye satarak kazandiklarindan 2 kat daha fazla kazanir sürümle ya
sanırım fiyatları görmüyorsunuz grupta çoğu sms onayının toplu fiyatı 18tl zaten 18tl ye tekli hesap olarak alabileceğiniz yeri bulursanız alın ben de bir site açıcam yakın zamanda ama cidden düşündüğümüz gibi değilmiş maliyetler ben de önceden bu şekil düşünüyordum

Sinaan

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
şu an uygulama üzerinden hesaba giriş yapmazsan, her girişte telefona sms onayı ister. yani uygulamadan girmeye şu an için mecbursun.

brkylcm

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
tamam abi dedigin gibidir de çift kuponlu hesabın fiyatı 36 tl ne ? şaka mı mesela bu nasıl bi maliyet 10 lira 20 lira için pcye virüs mü ne oldugu belirsiz sacma sapan bi uygulama indirmeye değer mi cidden bunu goz ardi mi ediyosunuz

Ekli dosyalar

• hjesa.png
    hjesa.png
    110.2 KB · Görüntüleme: 20

brkylcm

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
ben artik gocunmuyorum arkadaslar kimse kusura bakmasın ss alip site ismi verip gostererek konusalim bunlari konusucaksak yani

Dydnlee

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Uygulamaların içeriklerine bakarsanız virüs olmadığını anlarsınız. Tabi art niyetli kişi olabilir uygulama diye size virüs atar. Lafım meclisten dışarı. Ayrıca güvenmiyorsanızda indirirsiniz bluestack apkyı kurar sanal kartla kullanırsınız. Yani mantık var. He fiyata gelincede serbest piyasa herkes istediği fiyata koyuyor alıcı ister alır ister almaz. O onun kararı. Arkadaşın dediği gibi bir onaya 18-20 istendiği sürece fiyatların nasıl aşağı düşmesini beklersiniz ki. Evet satıcılarda düşününce bir yerde haklı. Maliyet.

exTypen

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 100%
1   0   0
Yüksek adet ile hesap çıkaran kişiler için uygulama zorunlu. Direk cookie ile hesap teslim etme olayı çok zahmetli. Uygulamanın tek yaptığı şey size verilen token'a ait cookie'yi database den alıp tarayıcıya işlemek. Hesaba girerken sms gelme olayı gelince uygulama yazıyoruz satışlara devam edelim diye suçlu yine biz oluyoruz. Maliyet konusu da şundan 1-2 ay öncesine kadar sitelerden alınıyordu tüm numaralar. Siteler çökünce açık hatta mecbur kaldık ve açık hatçılarda fiyatları 2 haftalık süreç içerisinde 2-3 katına çıkardı. Yani kısacası fiyatların yüksek olmasının sebebi satıcılar değil, numara sağlayıcılar.