Banner alanı

Yemeksepeti 50/30 indirimli hesaplar

berzannb

Cezalı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Yemeksepeti numara onaylı hesaplar bulunur fiyat 5 tl

legendofhistory

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Arkadaşlar inanmayın Kendisi dolandırıcı 150 TL mi dolandirdi. Farklı bahaneler üretip daha fazla paranızı almaya calsisiyor. Öbür tarafta iki elim yakasinda ama siz siz olun nolur bu allahsizdan alisveris yapmayin. Dolandiricilikla çarkını dondurenlere gelir kapısı olmakan Allah bizleri korusun.Screenshot_2022-03-19-17-40-22-487_org.telegram.messenger.jpg

oguz3535

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
hesabı almadan ne method alın ne hesap. zaten piyasada belli yerler var güvenilir ordanda birer birer alın. biraz uygun fiyata bende arıyorum ama güvenip önden kimseye para atmam. bole oclar her yerde var işte öğrencinin elindeki paraya bile goz dıkıyo it oglu itler

yemeksepeti34

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
arka
hesabı almadan ne method alın ne hesap. zaten piyasada belli yerler var güvenilir ordanda birer birer alın. biraz uygun fiyata bende arıyorum ama güvenip önden kimseye para atmam. bole oclar her yerde var işte öğrencinin elindeki paraya bile goz dıkıyo it oglu itler
arkadaşlar bi tane var ben alıyorum 8 tl satıyor güvenilir

akdj06

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Hacım elinde kod varmı

almora

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Arkadaşlar inanmayın Kendisi dolandırıcı 150 TL mi dolandirdi. Farklı bahaneler üretip daha fazla paranızı almaya calsisiyor. Öbür tarafta iki elim yakasinda ama siz siz olun nolur bu allahsizdan alisveris yapmayin. Dolandiricilikla çarkını dondurenlere gelir kapısı olmakan Allah bizleri korusun.Ekli dosyayı görüntüle 1137
Banka hesap bilgileri varsa bu dolandırıcının bana pm den gönderin burnundan getireyim o parayı

Ramosan

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Dolandırıcı para kaptırmayın