Banner alanı

YEMEK SEPETİ NO

kersanane

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   1   0
ÜCRETİ DÜŞÜK YS NO SATAN SİTELER VAR MI COİN VS YÜKLENEREK ULAŞIRSANIZ SEVİNİRİM TİCARETİNİ YAPMIYORUM KENDİM İÇİCİYİM KISACA :) 5SİM HARİCİ YAZINIZ ÇÜNKÜ NUMARALAR SÜREKLİ KULLANILMIŞTIR ÇIKIYOR PARA YATIRDIK ÇÖP OLDU

Hage392

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Kimse site ve tedarik durumunu paylaşmaz, paylaşmıyor bulursan bana da haber ver 😂

kersanane

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   1   0
sms-activate.org -- onlinesim.ru - 7sim.net - sms actiwator.ru BUYUR KARDEŞİM YORMA KENDİNİ @Hage392

kersanane

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   1   0
evet ne oldu herkes ben söyleyince direk posta çöktü söyleseniz ölmezsiniz merak etmeyin :D

kersanane

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   1   0
Reis bu siteleri bilmeyen yok zaten fiyatları uçuk satıcıdan al daha ucuz
site yaz dediler ya kardeşim bende dün buldum ben ticaret vs için aramıyom zaten kendim dışarıdan söylüyorum yanlız yaşıyorum çalışıyom hem o yüzden ev yemegi falan söylüyorum

can2366

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 100%
1   0   0
ÜCRETİ DÜŞÜK YS NO SATAN SİTELER VAR MI COİN VS YÜKLENEREK ULAŞIRSANIZ SEVİNİRİM TİCARETİNİ YAPMIYORUM KENDİM İÇİCİYİM KISACA :) 5SİM HARİCİ YAZINIZ ÇÜNKÜ NUMARALAR SÜREKLİ KULLANILMIŞTIR ÇIKIYOR PARA YATIRDIK ÇÖP OLDU
Kanka senin capslock niye hep açık :D

delivery

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
AYNEN OYLE, 30 LİRAYA HESAP MI OLUR VİCDANSIZLAR MAX 15 LİRAYA MÂL ETTİĞİNİZ ŞEYLERİ SATIYORSUNUZ

Asfh

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
5 sime para yüklememe yardımcı olur musunuz?