Banner alanı

Virtualler fix yemiş gizli sekmede yedi mi ?

• Konbuyu başlatan Firat11
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 7
  • Görüntüleme : 782

Firat11

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Klonlayicilar artık 2 handlers found hatası vermeye başladı yani klonlayici kullandığınızi tespit ediyorlar artık ve kupon kullandirtmiyor gizli sekmeden haberim yok bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim
Klonlayicilar artık fix yedi ama kullanmis olduğum crackli bir virtual machine var bu bir klonlayici değildir telefonunuzu baştan yaratan ip , wifi mac, cihaz mac adresi , bölgenizi , kullanidiginiz sim kartının operatörüne kadar yeniden yaratıyor bunu fixleyebileceklerini sanmıyorum çünkü direk yeni bir cihaz yaratıyorum yola devam etsem belki bunla devam ederim bırakırsam da uygulamanın apk sini ve kurulum videosunu ücret karşılığı satarım(rootsuzdur tüm cihazlar kullanabilir ios hariç )

mkslsks

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
jailbreakli iphone da son 2 aydır sorunsuz klonlama crane tweakini kullanarak. Eğer elinizde ios 14 olan ve modeli iphone x ve öncesi olan bir cihaz varsa sorunsuz kullanabilirsiniz. az önce 91. hesabı kaydettim iphonedan yeni sipariş vermek için.

Firat11

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
jailbreakli iphone da son 2 aydır sorunsuz klonlama crane tweakini kullanarak. Eğer elinizde ios 14 olan ve modeli iphone x ve öncesi olan bir cihaz varsa sorunsuz kullanabilirsiniz. az önce 91. hesabı kaydettim iphonedan yeni sipariş vermek için.
0 cihazdan yeni hesaplar açıyorum hepsinde kod da uyguluyor fakat giriş için sonradan sms istiyor bilgin varmıdır knkm ?