UCUZADOY.COM | YS 50/40 ALTLİMİTSİZ ONAYLI HESAPLAR

ucuzadoy.com

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 100%
1   0   0
logo.png

Yemeksepeti 50/40 Restoran Limitsiz ONAYLI HESAPLAR
İletişime gerek kalmadan adresinden hesapları direkt olarak satın alabilirsiniz. Hesapları almadan önce sitedeki açıklamayı okumayı unutmayın.

İletişim Telegram :
Hesaplar GARANTİLİDİR.
Afiyet olsun.

ahmetgonulx

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Çok teşekkür ediyorum kendisine, ödeme konusunda bir problem yaşamıştım. Saniyeler içinde çözdü, kaliteli hizmet tavsiye ederim.

fırsatcii45

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
en uygun fiyat buradaydı. başta beceremedim fakat video anlatımı varmış izlemedim benim hatam. telegramdan da yardım ettiler. bundan sonra yemekleri uyguna yiyeceğiz anlaşılan. tavsiye ediyorum kesinlikle. sitede her şey var hata oranınız çok az.

kopa89

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Bakiye yüklemesi yapıldı para gelmedi fakat karttan çekti ardından session exit yapıldı

Son düzenleme:

zgrlt

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 100%
1   0   0
KKTC'de kullanmanın bir yolu var mı? eskiden bu kuponlar kullanılıyordu

reborn

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Aldığımız hesapları telefon üzerinden kullanabiliyor muyuz?

yusufbinbir

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
kullandığım hesapta, ilk müşterilere özeldir diye hata veriyor. blue stacks üzerinden ctrl shit 8 ip değiştirme vs. yapmam gereken her şeyi yaptım. sistemin nasıl işlediğini biliyorm zaten bilinçsiz müşteri değilim fakat yine de bu şekilde hata alıyorum ve sipariş veremedim. Telegramda durumu belirttim ancak yarım saattir kimse dönüş yapmadı. Sorunumun çözülmesini. veya hesabın ücret iadesini istiyorum.

ucuzadoy.com

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 100%
1   0   0
kullandığım hesapta, ilk müşterilere özeldir diye hata veriyor. blue stacks üzerinden ctrl shit 8 ip değiştirme vs. yapmam gereken her şeyi yaptım. sistemin nasıl işlediğini biliyorm zaten bilinçsiz müşteri değilim fakat yine de bu şekilde hata alıyorum ve sipariş veremedim. Telegramda durumu belirttim ancak yarım saattir kimse dönüş yapmadı. Sorunumun çözülmesini. veya hesabın ücret iadesini istiyorum.
Hesabınıza bakiyeniz iade edilmiştir. Yeni bir hesap satın alabilirsiniz. Bluestacks te sorun yaşadıysanız sitemizde Nox player üzerinden videolu anlatım mevcuttur onunla deneyebilirsiniz.