Banner alanı

Üç Adet 1 litrelik Kolonya - İndirim

Styline

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Üç adet Haziran 1 litrelik kolonya Gittigidiyor'da yıldız fırsatlar kategorisinde 48,98 TL'den satılıyor. Ücretsiz kargo da var.

zeytark

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Böyle bir bilgi verdiğiniz için çok teşekkürler bulunduğum bölgede 1 litre kolonya bu fiyat siz 3 litre aynı fiyata bulmuşsunuz çok uygunmuş markasını pek bilmiyorum ama sonuçta kolonya kolonyadır dimi ama :)

alperenyld

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
vay be pandemi zamanında kolonya bulamıyorduk şükür artık bulabiliyoruz , teşekkürler bu arada paylaşım için.

ölücü

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Corona yayıldığından beri kolonya , maske , temizlik malzemeleri artan talep ve fırsatçılık nedeniyle fiyatları baya yükselmişti. Şimdi forumda uygun fiyatlı kolonya paylaşılması sevindirdi. Hemde kargo fiyatı dahil çok iyi kampanya. İnşallah bunuda fazla fazla alıp stoğu bitirmezler. Herkese hayırlı alışverişler dilerim.

swair

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Corona döneminin bizi esareti altına almış olduğu bu bir yıllık periyotta milli dezenfektanımız büyük önem ve prestij kazanarak fiyatları uçmuştur. Bu yüzden bu indirimi bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederim. Çok uygun fiyatlı bir kampanya olmuş. Sağ olun tekrardan.

Son düzenleme:

yunusemree9

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Covid-19'dan dolayı kolonya bulamaz duruma gelmiştik çok fahiş fiyatlara satılıyordu 1 litre kolonyaya 50-60 TL fiyat verenler vardı ama şimdi sizden 3 adet 1 litrelik kolonyayı 48,98 TL'ye alabiliyoruz Paylaşımınız için Teşekkür ederim.

sanalulke

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Korona başladığı zamanlarda 1 litreyi 50 tl ye almıştım. Şükür ki artık alınabilir seviyeye geldiler. Müsait olunca siteyi inceleyip almayı düşünüyorum.

Şu anda sevdiklerinize alacagimiz hediye kolonya sanırım. Kolonya yeri geldiğinde hayat kurtaracak birsey olacağı hiç aklıma gelmezdi.

ervam

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Pandemi dönemin de en çok lazım olan ve ilk zamanlar da en pahalı olan ürünlerin başında geliyordu. Çok şükür indirim yapmaya başladılar ve ihtiyacımız karşılamaya başladık. İndirimlerden haberdar ettiğiniz için ayrıca teşekkür ederim

xfaktoryel

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
bende kolonya alacak fiyat performans ve kaliteli bir yer arıyordum ve karşıma çok şükür böyle bir fırsat çıktı paylaşım yapan arkadaşa teşekkürlerimi sunuyorum iyi çalışmalar herkese

yasirozdemirr

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Şu günlerde en çok ihtiyacımız olan kolanyayı ucuza almak için yer arıyorduk. Faydalı olmuş. Teşekkürler link için.

serdarkie

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
pandeminin ilk başladığı vakitte bazı fırsatçılar krizi iyi değerlendirmişti. Kolonya fiyatlarının tavan yaptığını görmüştük. Nihayet değerindeki fiyatlara alabiliyoruz şükür. Burdan fırsatçı şahıslara da çok selam olsun..

mtalab

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Korona pandemisi boyunca en büyük ihtiyacımız kesinlikle kolonya oldu . Küçük şişelere bölerek ayda ortalama yaklaşık 2 litre gibi bir kolonya tüketimi yapmaktayız. Fiyat noktasında pandemi başından beri belirli belirsiz fiyatlar olmuşken uygun fiyatlı, ekonomik şekilde kolonya satın almak pek mümkün olmuyordu. Alışverişforumu bizim uygun fiyatlı alışveriş yapabilmemiz için çok güzel bir sıcak fırsatlar platformu olmuş.

Yilmazferhat

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Öncelikle en azından geçirdiğimiz şu zor günlerde dertlerimizi fırsata çevirmeden satış yapan sizin gibi değerli satıcılara teşekkür ediyorum. Fiyatı çok iyi muhakkak alıcam favorilerime ekledim evimde çok az kaldı bitsin hemen sipariş veriyorum iyi satışlar

web_master

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
pandeminin ilk donemlerinde altin gibiydi ama su an piyasa mala doydu resmen. Bir ara karaborsaya dusmustu ama simdi 1 liralara kadar gerilemis. evimde, arabamda surekli bulunduruyorum hala :)

canbilyaseo

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Covid 19 çıktığından beri piyasayı alt üst etti. Zamanında kolonyayı sadece bayramdan bayrama koklardık şimdi ise neredeyse duş alacağız :) Allah şu corona illetinden kurtarsın bizi. Böyle fırsatları kaçırmamak lazım malum bakterileri ölüdürüyor tedbirimizi alaım teşekkürler paylaşım için.

HardLaz

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Corona dan önce sadece çok nadir kullanırdım ama bu corona yüzünden her tarafım limon kokuyor. :) duş alıyorum nerdeyse. İnşallah bu korona erkenden ülkemizden ve Tüm dünyadan yok olur. Maskesiz Rahat bir nefes alırız. Ürün için teşekkür ederim gün içerisinde satın alacağım