Banner alanı

TRENDYOL,GETİR,BANABİ, HEPSİEXPRESS SİSTEMİ

Trendyolgo

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
#LÜTFEN BOŞ MUHABBET İÇİN YAZMAYALIM ÇOK FAZLA YOĞUNLUĞUMUZ VAR ARKADAŞLAR ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER 🙏

İndirimli ürünler çekmek ticaret yapmak isteyenlere bu sistemleri stabil şekilde çalıştırabileceği sadece İOS işletim sisteminde bansız şekilde çalışır.
Cihazınıza gerekli işlemleri uyguluyorum istediğiniz adette ekstra ücret ile istediğiniz uygulamanın onaylı hesaplarını sağlıyorum
Eğer satıcak yeriniz yoksa çektiğiniz ürünleri nakit fiyata kendim alıyorum
İos işletim sistemi iphone 6-6s olursa çok daha stabil çalıştırırız gerekli dosya kurulumları yapıyorum bu sistemle getir,trendyol,hepsiexpress,banabi gibi market sistemlerinden indirimli şekilde ürün toplayabilir tekrar bana kârlı şekilde satabilirsiniz,dilerseniz evinizin işyerinizin alışverişini çok çok ucuza yapabilirsiniz
SİSTEM DOSYALARI KURULUMU 2500₺
✅Trendyol onaylı hesap 15₺
(Markette 60/30 indirimi yemekte 50/25 indirimi) *daha sonra tekrar indirimler geliyor*

✅Getir onaylı hesap 20₺
ilk siparişe 5 kez (40/30-30/20-25/20) gibi indirimler ayrıca yemekte 40/20 indirimi
*Daha sonra tekrar indirimler geliyor*

✅Hepsiexpress onaylı hesap 10₺
İlk siparişe 55/25 indirim
*Daha sonra tekrar indirim tanımlanıyor*

Banabi onaylı hesap 8,5₺
İlk siparişe 50/20
İkinci siparişe 50/15
Üçüncü siparişe 50/10
(Pazar günleri %50 indirim)

ÖNEMLİ NOT:
Bildiğiniz üzere bu sistemler aynı cihazda ikinci kullanım durumunda indirimi tespit ediyor ve indirimleri iptal ediyor bizim ios cihazınıza kuracağımız sistem ile kesinlikle tespit edemiyor ve istediğiniz kadar indirimli sipariş geçebiliyorsunuz

SİSTEM KURULUM ÜCRETİ 2500₺
+ekstra ücretle istediğiniz uygulamadan istediğiniz kadar onaylı hesaplar
Onaylı hesaplarımızın numaraları kesinlikle site ve data numaraları değildir kendi elimizdeki yüklü miktar gerçek hatlarla sağlıyoruz
Bu sistemle sadece bizim istediğimiz ürünleri bile çekip bize satarsl aylık 5-6 bin lira gibi rakamları çok rahat evinize sipariş vererek kazanabilirsiniz
Market,depo bağlantılarınız var ise çok daha yüksek tutarlar kazanmak sizin elinizde

Sadece istanbul içi olan arkadaşlar ulaşırsa sevinirim çünkü cihazınıza uzaktan işlem uygulayamıyorum kurulum işlemleri için cihazınız ile birlikte bana gelmeniz gerekicektir.

İLETİŞİM WHATSAPP :

kezjame155

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
aga adamı naparlar durmadan aynı eve 5-6 bintl sıparıs verıceksın

Douyoumee

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Redmi telefon olsun sisteme ihtiyaç yok , milleti kerizleme istersen

Trendyolgo

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Redmi telefon olsun sisteme ihtiyaç yok , milleti kerizleme istersen
Güzel kardeşim şimdi eline redmi telefonunu alıyorsun geliyorsun benim yanıma uygulamayı klonlayarak(çift uygulama) bakalım trendyoldan getirden Hepsiexpressten kaç farklı hesaptan sipariş verebiliyorsun
Beni tanımıyorsun,ne işle uğraştığımı bilmiyorsun olayın içeriğini bilmiyorsun ama beni milleti kandırmakla suçluyorsun dilersen yüz yüze istediğin yerde görüşüp deneyelim İstanbul Küçükçekmecedeyim

Douyoumee

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Editscookie kiwibrowser denetim masasından oturum doldur istersen daha yazmiyim . 2500₺ tutan büyük bir proje ifşa olmasın iyi akşamlar

Trendyolgo

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Editscookie kiwibrowser denetim masasından oturum doldur istersen daha yazmiyim . 2500₺ tutan büyük bir proje ifşa olmasın iyi akşamlar
Hahahah güzel kardeşim yukarıdaki sadece İOS cihazlara çalışıyorum yazısını görmediğini farzediyorum
cookie kullanarak yapsaydım sadece hesap satardım sen yemeksepeti hesabını satmaya devam et senden ricam bilmediğin konularada çok ses yapma işine bak
Tamam mı güzel kardeşim benim
Hee bu arada cihazında çift uygulamalar özelliği olmayan müşterilerinede paralel space ile klonlayarak veri temizleyerek sipariş verebileceklerini söyle işlerin artsın hadi kendine iyi bak

Trendyolgo

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
🌟 TRENDYOL SMS ONAYLARINIZ YAPILIR
🌟 HAZIR HESAPLAR GÜNLÜK TEMİN EDİLİR

🌟 KONUYA HAKİM TOPLAYICI ARKADAŞLAR YAZARSA SEVİNİRİM

📞 WHATSAPP ⬇️
🌟

Trendyolgo

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%