Banner alanı

TLC'de Ne İzliyorsunuz?

Styline

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
TLC son dönemde ülkemizde popüler hale geldi. İlginç programları var. Ben mesela Aşırı Pintiler, Ağır Yaşamlar, Ana Kuzuları ve Kupon Çılgınlığı'nı bazen izliyorum. Sizin izledikleriniz var mı?

t3zismail

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Artık televizyon izleyemiyorum vaktim olmuyor, bir dönem temizlik hastalığı olanlar vardı onları izliyordum, cnbc-e iken late night show, conan obrien, dexter, the sopranos, mad men, himym, two and a half men, daha aklıma gelmeyen bir ton dizi, tlc aynı formatta devam ediyor, tv de zap yapmayı alışkanlık haline getirmişseniz bu kanalda sizi uzun süre tutacak formatlar mevcut.

alpemix07

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
tam olarak adını bilmiyorum ama emlak ile ilgili şeydi sanırım ev alıp satıyorlar veya ev arayışlarında olanlar falan oluyor onun dışında ağır yaşamlar ve dünyanın en cimrileri tarzı yayınları izliyorum

ceyhansa

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
tlc de kalabalık aile programıının müptelası oldum sabırsızlıkla yayın saatinin gelmesini bekliyorum çocuklar inanılmaz güzeller hayranlıkla izliyorum aile yapılarıda çok güzel hristiyan olmaları bir yana ama gerçekten insani değerleri çok üst noktada.çocuklar çok çok güzel ailenin tamamı başka güzel imkan bulursanız izlemenizi tavsiye ederim

tinkerbell

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
tlc ve dmax en çok izlediğim 2 kanal gündemin yoğunluğundan ve stresinden kaçınmak için güzel ouyor tavsiye ederim izlediklerim ise çok geniş hatırladıklarımı yazayım Aşırı Pintiler, Ağır Yaşamlar, Kupon Çılgınlığı, Altın Peşinde, emlak savaşları, rüya gibi evler, ninja warrior, araba tamir ettikleri bir şey vardı adını unuttum, tamirat tadilat gibi şeyler izliyorum.

TekLavas

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Televizyonda magazin, haber, dizi özetleri artık bıkkınlık getirdi kafa dağıtmak için DMAX ve TLC’ye sardım. TLC de en çok ağır yaşamları izliyorum oturup izlediğim zaman insanlar ne zor hayat yaşıyor deyip kendi dertlerimi unutuyorum bu karantina döneminde de biraz kafa dağıtmamı da sağlıyor.

shelby72

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Artık tv izyecek zamanda kalmıyor tv de kaliteli içeriklerde kalmadı daya çok yarışma programları var. Bir ara bir türk amerikada biriyle evlenecekti onun programını izlerdim baya güzeldi ismini unuttum .