Banner alanı

SANAL KART KULLANANLAR KONUYA

Trendyolgo

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Beyler selamlar
Herhangi bir sınır olmadan sınırsız şekilde sanal kart kullanmam lazım her bankadan kredi kartı alabilirim ancak hepsinde limitler var günlük 5-10 adet gibi bana sınırsız lazım
Kullandığınız,bildiğiniz banka veya kredi kartımızı tanımlayıp bize kart limitimiz kadar sınırsız sanal kredi oluşturan bir uygulama sanal banka tarzı şeyler

Trendyolgo

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
BEYLER VERİLEN SANAL KARTIN KREDİ KARTI OLARAK GEÇMESİ GEREKİYOR
BİR UYGULAMADA KULLANILACAK SADECE KREDİ KARTI İLE İŞLEM YAPILIYOR

ibrahimyzr

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 100%
2   0   0
Hocam pep sınırsız sanal kart veriyor içinde 5 tl olması lazım. Pep ise 2 tane sanal kart açabiliyorsunuz sonra silip tekrar açabiliyorsunuz yenisini.
Papara her ay ücretsiz 1 adet kart veriyor sürekli kayıtlı kalabiliyor istediğiniz zaman işleme kapatabiliyorsunuz.
Fups var orda da sanal kart veriyor ama sınır var mı bilmiyorum.
Ama kredi kartı gibi kullanılıyor mu bilmiyorum denemeniz lazım.

Kolay gelsin.

Trendyolgo

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Hocam pep sınırsız sanal kart veriyor içinde 5 tl olması lazım. Pep ise 2 tane sanal kart açabiliyorsunuz sonra silip tekrar açabiliyorsunuz yenisini.
Papara her ay ücretsiz 1 adet kart veriyor sürekli kayıtlı kalabiliyor istediğiniz zaman işleme kapatabiliyorsunuz.
Fups var orda da sanal kart veriyor ama sınır var mı bilmiyorum.
Ama kredi kartı gibi kullanılıyor mu bilmiyorum denemeniz lazım.

Kolay gelsin.
Teşekkürler ilginiz için hocam

The best !

Cezalı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Beyler selamlar
Herhangi bir sınır olmadan sınırsız şekilde sanal kart kullanmam lazım her bankadan kredi kartı alabilirim ancak hepsinde limitler var günlük 5-10 adet gibi bana sınırsız lazım
Kullandığınız,bildiğiniz banka veya kredi kartımızı tanımlayıp bize kart limitimiz kadar sınırsız sanal kredi oluşturan bir uygulama sanal banka tarzı şeyler
Telegram @thebest091