Banner alanı

Q9 Su Geçirmez Akıllı Spor Saat İncelemesi

cgokhans

Moderator
Ticaret puanı - 0%
0   0   0

Arkadaşlar hep bileklik paylaşıyorduk. Ama kimileri akıllı saat düşünüyor. Yorumları gezerken gördüm. Kutu açılımı ile birlikte bir inceleme buldum. Akıllı saat düşünenler için güzel bir alternatif olabilir. Mutlaka bi izleyin bakın derim  :angel:​

İndirim kodu: [font=OpenSans-Bold, Arial, Helvetica, sans-serif]DecGBTR107  (kuponlu fiyat 105,59 tl)+Kargo
Ürün şu an zaten indirimli olduğu için kuponumuz kargo parasını karşılıyor. Çünkü gearbestte kuponlar belirli bir fiyata indirir, fiyat ne olursa olsun inilecek fiyat bellidir  :angel:

Bu da kendi tanıtım videoları: 

Ana Özellikler:
•  Kalp atış hızı monitörü: HRM kalp atış hızı monitörü fonksiyonu size  gerçek zamanlı geribildirim verecek, kalp atış hızınızı her zaman ve her  yerde size bildirir.
•  Uyku monitörü: Derin uyku, REM olmayan uyku ve uyanma durumu için süre ölçümüyle uyku kalitenizi izler.
•  Sedanter ve içme hatırlatıyor: Önceden ayarlanmış süreden daha uzun bir  süre oturuyorsanız, saat size titreşim veya egzersiz ve içme zamanı  olan bir zil sesini hatırlatır.
•  Alarm hatırlatmak: Telefondaki alarm saatini ayarlamak, saat size titreşim ile hatırlatır
•  Uzak kamera: bilekte telefonları almak için akıllı telefonunuzu kontrol edin
•  Çağrı / mesaj hatırlatır: Bir çağrı veya mesaj geldiğinde, bileklik size hatırlatmak için yanar ve titreşir
[img=817x864]

[img=817x864]