Banner alanı

Peros 3 litre Yumuşatıcı - 13,73 TL

Styline

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Peros 3 litre taze çiçek yumuşatıcı indirimle 13,73 TL'den satılıyor.Boyutuna göre iyi bir fiyatı var.

temizlikhastasi

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Fiyat gerçekten baya iyi, geçen gün migros aynı markanın aynı boyutunu 20 TL'ye düşürdüğünde millet bedava satılıyormuşcasına saldırmıştı. Ben de milletin gazına gelip almıştım :) Keşke almasaymışım.
Linki paylaştığınız için çok teşekkür ederim, 5-6 tane alıp depolamak lazım bu fiyata bulmak zor. Hele de son gelen zamlardan sonra.

romano

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Kaçırılmayacak bir fırsat diyebiliriz öyle ki piyasanın baya baya altında. Her şeye zamların geldiği bu günlerde bedava denilecek bir fiyat açıkçası. Ayrıca Peros firmasının ürünleri gerçekten çok kaliteli. Ayrıca ben bu firmayı ve ürünlerini çok seviyorum. Hijyene önem verenler sakın bu promosyonu kaçırmayın derim ben iki tane sipariş geçtim.

White35

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Gerçekten süper fırsat. Bu tür fırsatları paylaştığınız için teşekkür ederim. Evimizin bütçesine gerçekten büyük katkısı oluyor. Sayenizde giderlerimiz azalıyor. Bu site sayesinde sadece geçen ay 300 TL ye yakın kar elde ettim tekrar teşekkürler.

okan41

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Fiyat olarak harika. Daha önce diğer markaların 1.440 ml olanlarını 15 TL'ye alabiliyordum. Bu hem o fiyattan uygun hem de iki katından daha fazla. Market fiyatları aldı başına gidiyor. Ev ekonomisine katkı amacıyla iki adet sipariş verdim. Teşekkür ederim.

msgulhan

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Peros özellikle uygun fiyatı ile bence ekonomik durumlar ortada ve enflasyon bu kadar yüksekken tercih edilebilecek bir ürün. Marketlerde marka adına abartı fiyatlarla satılan ürünler bizleri artık her marketi her indirimi kovalar hale getirdi. Peros'da bu takip edilesi markalardan bir tanesi.