HESAPVAR DDOS SALDIRISI

• Konbuyu başlatan rant
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 8
  • Görüntüleme : 603

rant

Kayıtlı Üye
Web sitesi
hesapvar.net
Ticaret puanı - 0%
0   1   0
Merhaba arkadaşlar,
Dün 23.00 Saatler sırasında sitemize yapılan ddos saldırısı hakkında bir takım söylemlerde buluncağım.
Bu yemeksepeti satışına başlıyalı 1 Ay oldu ve 1 Ayda tüm satıcaları geride bırakarak günde 200-250 hesap satışı yaptık ve yapmayada devam ediyoruz.
Bunu yediremeyen bazı site sahipleri kendileri satamayınca zorlarına gitmiş ve yasal olmayan işlemlerle bizi durdurmaya çalıştılar.
Siz bu sistemde 3-4 Aydır varsınız biz geleli 1 Ay oldu ve 1 ayda hesap satışlarını 10'a katlayıp satmaya devam ediyoruz.

Ve şu anda Hesap satışında birinci sıradayız.
Siz böyle yaptıkça bizim hoşumuza gidiyor sizin kudurmanızı izleyerek. Çoluk çoçuksunuz sizle uğraşmak istemiyorum istemiyoruz.
Hesapvar.com Herkese afiyet olsun diler. Bize saldıran Site sahipleri küçük hesapvarı denemeye davet ediyorum. Denemden karar vermeyin derim. Küçük hesapvardan kastım zurna dürüm. Kesinlikle yanlış anlaşılmasın. Tabii onuda denemek isterler her zaman kapısı açık ;)
Hesapvar.com İyi günler diler. ;)

84Vhz.png

Son düzenleme:

dogknfb

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
saldırı hala devam ediyor galiba siteye giremiyorum :D

mirkovik

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
koruma hizmeti lazımsa yardımcı oluruz, %100 koruma sağlarım.

Geveze

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
birçok platformdan hesap alıyorum ama hesapvar ı tek gecerim sacma sapan anlık kuponları yok ve adamlar ilgileniyorlar

ricardo105

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Ismindeki gibi ne zaman baksam hesap var 😚