Banner alanı

HESAP ALIRKEN DOLANDIRILMAMAK İÇİN DİKKAT!

• Konbuyu başlatan procix
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 5
  • Görüntüleme : 897

procix

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Arkadaşlar herkese merhaba bu gün bir mağdur olarak iyice inceledim piyasayı.

Bu konu özellikle tek veya 2 3 hesap alanlara hitap etmektedir.

Hesapye ile alışverişim oldu sıkıntı yaşamadım.

Ama bu tanesi 9 lira 10 lira en az 10 adet satıyorum diyen dangalak arkadaşlar var hepsi için demiyorum tabikii.
Tg hesabım şu hatta numaram şu diye verdiği numara bile sahte numara yani sms onayıyla açılmış whatsapp numarası.
Yani dolandırmaması için hiçbir sebep yok. O yüzden daha çok forumda aktif olan ve referansı olan kişilerden alışveriş yapmak mantıklı.

Olur da bunlar da sizi dolandırırsa forumda bir konu açın ve kanıtlarıyla paylaşın ki başka kimsenin canı yanmasın.

Tek hesap satılık değil işine gelmiyorsa yazma diyenlerden uzak duralım, çünkü önce parayı atıyorsunuz ve ortadan kayboluyor.

Hele bir tanesi var kardeşim daha önce dolandırıldım diyorum ondan önden atmak istemiyorum vs. diyorsunuz ; bizde öyle oc luk olmaz vs diyor halbuki kendisine diyor. İsmi Murat Bozduman daha önce forumdan bir kaç kişinin de canını yakmış hatta ilk hesabı ön onaylıyor kendisi daha sonra ortadan kayboluyor güven veriyor yani :)
Bu dangalağın diğer hesaplarına da dikkat edin. İBAN atınca anlaşılıyor zaten.
Bu konu altına daha önce sizi dolandıran kişilerin ad soyadlarını ve hesap isimlerini paylaşın diğer arkadaşlar daha dikkatli olurlar
.
Bunun gibi huur evlatları dangalaklar isim değiştirip değiştirip forumda takılıyorlar.
Dikkat edelim başka kimsenin canı yanmasın.

Asdasgudas

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Mrb lar bilgilisiniz sanirim bende hesapye kullandimda eatwme sitesi guvenilir mi

procix

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Bugün 1 adet hesap aldım sıkıntı olmadı, kullanılmamış hesaptı sıkıntı yok gibi gözüküyor ama ilerde ne olur bilmem yüklü almayın tek tek alın.

pphacker10

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Ben sürekli alıyorum 3er 3er alıyorum bugün 4 tane alicaktim stok bitmiş zaten alamadım