Banner alanı

GÜVENİLİR YEMEKSEPETİ SATICILARI

tsumatra

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 100%
1   0   0
Daha önce satın aldığımız fırsatçı olmayan kişileri buradan paylaşalım. Forumdaki hırsız çakallardan uzak duralım. Alışverişi bu işi uzun süredir yapan kişilerden yapalım. Mesela hesapye.com bu siteden 10'un üzerinde hesap aldım ve sorun yaşamadım. Sizde satın aldıklarınızı paylaşın, kupon arayan kişi güvenilir sayfaları tek tek ziyaret etsin kimde stok varsa ondan satın alalım.

tsumatra

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 100%
1   0   0
@Neo159 bu arkadaşta güvenilir kimseyi dolandırmıyor ama adamı yakalayabilirsen. özelden darlarsanız belki hesap alabilirsiniz. genelde sitelere toplu satıyor. biraz keyfe keder takılıyor yani ama dolandırmıyor.

Neo159

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
@Neo159 bu arkadaşta güvenilir kimseyi dolandırmıyor ama adamı yakalayabilirsen. özelden darlarsanız belki hesap alabilirsiniz. genelde sitelere toplu satıyor. biraz keyfe keder takılıyor yani ama dolandırmıyor.
Dm at yardımcı olacagım sana

Mrkino47

Kayıtlı Üye
Web sitesi
www.hesaponay.site
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Daha önce satın aldığımız fırsatçı olmayan kişileri buradan paylaşalım. Forumdaki hırsız çakallardan uzak duralım. Alışverişi bu işi uzun süredir yapan kişilerden yapalım. Mesela hesapye.com bu siteden 10'un üzerinde hesap aldım ve sorun yaşamadım. Sizde satın aldıklarınızı paylaşın, kupon arayan kişi güvenilir sayfaları tek tek ziyaret etsin kimde stok varsa ondan satın alalım.
merhaba dmden ulaşabilir misiniz

enomen

Moderator
Ticaret puanı - 100%
5   0   0
Güzel düşünülmüş bir konu olmuş.

tsumatra

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 100%
1   0   0
@Mrkino47 güvenilirdir. daha önce defalarca yemeksepeti üyeliği aldım sorun yaşamadım. şu anda satmıyorlar ama satacaklar sanırım. getir trendyol vs satıyorlar güvenip alabilirsiniz ama tabi önce telegram kanalına üye olmanız gerekiyor ona dikkat edin. adam düzgünce uyarmış sonra kendi kendinizi sıkıntıya sokmayın.

Mrkino47

Kayıtlı Üye
Web sitesi
www.hesaponay.site
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
@Mrkino47 güvenilirdir. daha önce defalarca yemeksepeti üyeliği aldım sorun yaşamadım. şu anda satmıyorlar ama satacaklar sanırım. getir trendyol vs satıyorlar güvenip alabilirsiniz ama tabi önce telegram kanalına üye olmanız gerekiyor ona dikkat edin. adam düzgünce uyarmış sonra kendi kendinizi sıkıntıya sokmayın.
teşekkürler

Derbadur33

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Ucuzadoy.com an itibari ile önceden alınmış hesapları sistemden gizlemiştir göremiyorsunuz. Büyük ihtimal satın aldığınız hesapları başkalarına satacaklar.

tsumatra

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 100%
1   0   0
Ucuzadoy.com an itibari ile önceden alınmış hesapları sistemden gizlemiştir göremiyorsunuz. Büyük ihtimal satın aldığınız hesapları başkalarına satacaklar.
Evet fark ettim ve kendileriyle konuştum. Hesaplarımın başkalarına satılmasını istemiyorum dedim. Merak etmeyin biz bu işi uzun süredir yapıyoruz dedi. Ben tabi öncesinde akıllı davranıp tüm cookieleri kaydetmiştim. Böyle yapması bana da anlamsız geldi.

tsumatra

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 100%
1   0   0
sitesi de aynısını yaptı. Arkadaşlar bu yaptığınızın dolandırıcılıktan farkı yoktur. Biz o hesapları tek kullanımlık almadık. Çakallığa gerek yok. Hesaba para ödediysek hesap bizimdir. Market indirimi de bizimdir yeni kodda gelicek indirimde bizimdir.

tsumatra

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 100%
1   0   0
Buradan da açık açık söylüyorum, giremediğim hesabım olursa sitenize ddos saldırısı yaparım kimseyi siteniz sokmam bilginiz olsun. Ahlaklı ticaret yapsın herkes

Derbadur33

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Eski sunucuyla sorun yaşıyoruz 2-3 güne gelir gelecek dedi. Ben böyle bir kolpa görmedim arkadaş. 10TL için böyle şeylere gerek yok. Ama kendini %100 safe sanmaları daha üzücü :D bütün verileri ortada haberleri yok

Evet fark ettim ve kendileriyle konuştum. Hesaplarımın başkalarına satılmasını istemiyorum dedim. Merak etmeyin biz bu işi uzun süredir yapıyoruz dedi. Ben tabi öncesinde akıllı davranıp tüm cookieleri kaydetmiştim. Böyle yapması bana da anlamsız geldi.

tsumatra

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 100%
1   0   0
Eski sunucuyla sorun yaşıyoruz 2-3 güne gelir gelecek dedi. Ben böyle bir kolpa görmedim arkadaş. 10TL için böyle şeylere gerek yok. Ama kendini %100 safe sanmaları daha üzücü :D bütün verileri ortada haberleri yok
Şimdi ben bu siteye saldırsam, 1 hafta 0 satış yaptırsam ben mi haksız olurum?

Derbadur33

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Şimdi ben bu siteye saldırsam, 1 hafta 0 satış yaptırsam ben mi haksız olurum?
hesapye.com sitesini beğenmem sahibini sevmem. hatta kendisinden 1 hesap aldım mecburiyetten. Bu adam bile bunu yapmaya gönlü el vermedi şu adamların yaptığına bak yazık.

Derbadur33

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
malum site sahibi ile geçen diyalog

Ekli dosyalar

• Screenshot_20220725-133645_Telegram.jpg
    Screenshot_20220725-133645_Telegram.jpg
    447.7 KB · Görüntüleme: 49

mirkovik

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Pahalıya doy mu ucuza doy mu isimli site kendi yaptığı aç gözlülüğü mü diyeyim kendini akıllı mı sanıyor diyeyim bilemiyorum müşterilere ve bana telafi etmesi durumunda sitelerini erişime açacağım aksi takdirde 1 ay sizin ile uğraşabilirim. Herkese iyi forumlar :cool: