Banner alanı

GÜVENİLİR YEMEKSEPETİ SATICILARI

• Konbuyu başlatan ewrwe
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 9
  • Görüntüleme : 1K

ewrwe

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
arkadaslar ucuzadoy.com hariç hiçbir siteye veya kullanıcıya güvenmeyin neredeyse herkesle kontağa girdim adam diyor minimum 10 tane smsi hesap satıcısına satarım e kardesım satıcı alıp bana satmıyor niye illa aracı lazım sebebi 10tl yetmiyeceginden 100tl tokat atmak istiyor güvenilir kişi bulursam eklerim iyi forumlar.

GroundPower

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
arkadaslar ucuzadoy.com hariç hiçbir siteye veya kullanıcıya güvenmeyin neredeyse herkesle kontağa girdim adam diyor minimum 10 tane smsi hesap satıcısına satarım e kardesım satıcı alıp bana satmıyor niye illa aracı lazım sebebi 10tl yetmiyeceginden 100tl tokat atmak istiyor güvenilir kişi bulursam eklerim iyi forumlar.
Ucuzadoy'da ne kadardı ki?

tsumatra

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 100%
1   0   0
@Neo159 çok sefer alışveriş yaptım. Hiçbir problem yok. %100 güvenilir.

ewrwe

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Merhabalar hocam kanıt atma şansınız var mı?
@Neo159 uzun süredir forumda ve aktif satış yapıyordu. Daha önce dolandırıcılık iddiasında bulunan hatırlamıyorum.
24 saat içerisinde kanıt atmazsaniz mesajınız silinecektir.
Anlayışınız için teşekkür eder iyi forumlar dileriz.
forumunun altı donus yapılmayan mesajlarla dolu, ilgisiz desem daha mantıklıydı.

ucuzadoy.com

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 100%
2   0   0
Teşekkür ederiz. En iyi hizmeti vermeye çalıştık. Bundan sonra da böyle olacaktır.