EATWE.ME DOLANDIRICILIĞI

• Konbuyu başlatan tsumatra
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 26
  • Görüntüleme : 623

mirkovik

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Ben her gün 3-4 hesap alıyorum daha sorun yaşamadım 1-2 hesapda sorun çıktı onda da telafi ettiler hemen (Tek kuponlu hesapda sorun oldu sadece çift kuponlu hesaplarda hiç sorun yaşamadım.)

tsumatra

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Sana telafi yaptılar bana yapmadılar. Telafi diye verdikleri hesapta da sorun çıkınca iade hakkı 1 adet dediler. Sorun bizde değil sizde dediler. Ben şikayet edince de ücret iadesi yaptılar. Etmesem yapmıyorlardı yani dostum anlıyor musun?

ewrwe

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
ya sizin gibi fakirlere aslında iyilik yapılmayacak. cebinde 8tl var10da yemege vericeksin 18 , 18e 50lik yemegi yiyeceksin ama yok şikayet edicem yok uğraşıcam la fukara herif senin yaşamaya hakkın yok 50tlyi bir araya getiremiyorsun ne zırvalıyorsun?

eatw.me

Kayıtlı Üye
Web sitesi
eatw.me
Ticaret puanı - 66.7%
2   1   0
Konuyu yeni gördüm ancak yorum yapmayacağım. Müşterilerimiz zaten gereğini söylemişler. Sizin gibi birisiyle muhattap olmak istemiyorum, istediğiniz gibi yorum yapabilirsiniz fakat biz müşterilerimize elimizden gelen desteği yapıyoruz.
+
İstersen konuya konuşmanın tüm ss lerini eklemeyi deneyebilirsin. O zaman konuyu inceleyenlerin nasıl yorumlayacağını merak ediyorum. İthamlar mı dersin küfürler mi dersin...

eatw.me

Kayıtlı Üye
Web sitesi
eatw.me
Ticaret puanı - 66.7%
2   1   0
Of sorma bende hesap aldım ondan. Programı indirdim Windows 7 kullanmama rağmen açılmadı program. İadede almıyor m k
Websitenin her yeri uyarılar ve talimatlar ile dolu ve orada windows 8 ve üstünün desteklendiği ısrarla belirtiliyor. Konuşmamızda da size tekrar belirtmiştim. Satın alım yaptığınız taktirde o uyarıları okuduğunuzu kabul etmiş olursunuz. Size iade yapmadık çünkü hesapları sizden geri alıp bir başkasına satamayız bu uygun olmaz, riskli bir satış olur. Tüm bunların dışında windows 8 ve üstü bilgisayar ayarlarsanız yine elinizdeki hesabı kullanabilirsiniz.

tsumatra

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
ya sizin gibi fakirlere aslında iyilik yapılmayacak. cebinde 8tl var10da yemege vericeksin 18 , 18e 50lik yemegi yiyeceksin ama yok şikayet edicem yok uğraşıcam la fukara herif senin yaşamaya hakkın yok 50tlyi bir araya getiremiyorsun ne zırvalıyorsun?
:D