Banner alanı

DAHA UYGUNU VARSA İADE | 60/50 Hesaplar 8₺

• Konbuyu başlatan benimo
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 11
  • Görüntüleme : 971

benimo

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   1   0
60/50 merhaba kodu geçerli hesaplar 8₺

Hesaplar garantilidir.

Toplu alım yapanlar, sistemin nasıl işlediğini bilenler yazsın sadece.

telegram: @lavezzi34

yusuf70

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
1 tane olarak alabiliyor muyuz

ziyanapiyor

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Arkadaştan test amaçlı 1 tane istedim bana program attı, tamam normal herkes token programı kullanıyor ama kimsenin programının virustotal sonuçları böyle değil;

Dikkatli olmakta fayda var dostlar.

ziyanapiyor

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0

benimo

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   1   0
konu baltalamak icin acılan bir hesap. adımı koyarak acılmıs bir de :) Programı kullanan arkadaslar var elimle yazdıgım icin virüs taramasına sokturma geregi duymamıstım. Kullananlardan yorum atmasını isteyecegim birazdan. İsiniz gucunuz yok bunlarla ugrasıyorsunuz :)

Tek hesap kullanmak isteyen öğrenci arkadaşlar yazsın 1 hesap hediye edeceğim :)

Herkese hayırlı isler.

ziyanapiyor

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
konu baltalamak icin acılan bir hesap. adımı koyarak acılmıs bir de :) Programı kullanan arkadaslar var elimle yazdıgım icin virüs taramasına sokturma geregi duymamıstım. Kullananlardan yorum atmasını isteyecegim birazdan. İsiniz gucunuz yok bunlarla ugrasıyorsunuz :)

Tek hesap kullanmak isteyen öğrenci arkadaşlar yazsın 1 hesap hediye edeceğim :)

Herkese hayırlı isler.
Anlatsana kanka biraz neden bu kadar sonuç çıkıyor peki taramada? Forumda satıcı satıcı dolaşıp hesap alıyorum forum hesabım yok gerek duymuyorum. Senin gibi ucubeleri görünce böyle hesap açıp milleti uyarıyorum sadece. 30 TL indirimli yemek yiyeceksiniz diye boşuna bilgilerinizi folloş etmeyin.

benimo

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   1   0
Kaynak kodu sifreli oldugu icin o sekilde gozukur, virüs tespit edilemedigi en üstte yazıyor zaten.

"17 güvenlik sağlayıcısı ve hiçbir sanal alan bu dosyayı kötü amaçlı olarak işaretlemedi."

Belki de baska bir satıcısın piyasa dustugu icin tutusmus da olabilirsin, ucube lafını hak eden biri varsa kim oldugu gayet ortada :)

rimep

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Eposta şifre şeklinde teslim ediyosan programın amacı ne? Bir de öğrencilere 1 hesap bedava demiş isteyen arkadaşlar telegramdan yazıp ücretsiz trojanın keyfini çıkarabilir

dolandırıcıtespit

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
kardeşten deneme amaçlı hesap alındı, program çalışıyor token sistemini farklı şekilde kullanmış.

x X x

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Kaynak kodu sifreli oldugu icin o sekilde gozukur, virüs tespit edilemedigi en üstte yazıyor zaten.

"17 güvenlik sağlayıcısı ve hiçbir sanal alan bu dosyayı kötü amaçlı olarak işaretlemedi."

Belki de baska bir satıcısın piyasa dustugu icin tutusmus da olabilirsin, ucube lafını hak eden biri varsa kim oldugu gayet ortada :)
Taramada virüs tespit edemediğini bildiriyor, virüs yok diyemiyor. Programın güvenliği savunulacak durumda değil.

ziyanapiyor

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0

Aynen kanka başka bir satıcı olarak gelip böyle yorum yapıyorum. Başka satıcı olsam 7 tlye satarım zaten enfes50 ile satıp geri alıp tekrar merhaba ile 0 maliyetle sattığın hesaplar söz konusu. Neyse arkadaşlar virustotal sonuçları safe değil 30 tl indirim alacaz diye kimlik / kart / kişisel bilgilerinizi follofoş etmeyin böylelerine geri alıp alıp satıyorlar hesabı.