Banner alanı

BEDAVA YEMEK SİPARİŞİ KAÇIRMA!

• Konbuyu başlatan xxsacer
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 1
  • Görüntüleme : 7K

xxsacer

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
3 TELEFONLA DENENDİ VE ÜÇÜNEDE BEDAVA YEMEK ÇIKTI

UYGULAMAMIZIN İSMİ GOFODY ÖZELLİKLE İSTANBULDA YAŞAYANLARA KESİN ÇIKIYOR BUGÜN.

1.UYGULAMAYI İNDİR

2.ADRES BİLGİLERİ İSTEYECEK ADRES BİLGİLERİNİ GİR.

3.EN ÖNEMLİ KISIM RESTORANLARI LİSTELE SEÇENEĞİNE BASIN TEKRAR ADRES İSTEYEBİLİR GİRİN LİSTELE DİYİN.

4.LİSTELE DİYİNCE ŞANS ÇARKI GİBİ BİŞEY ÇEVİRİCEK (%90 İHTİMALLE BEDAVA YEMEK KAZANIYORSUNUZ)

KANIT

WhatsApp Image 2021-05-08 at 15.02.20.jpegWhatsApp Image 2021-05-08 at 15.02.04.jpeg

NOT: müşteri hizmetlerini arayıp sordum eğer-- bedava yemek için adres girin-- dedikten sonra ana sayfaya atıyorsa bulunduğunuz 2km çapında bedava şekilde anlaşmalı restorant yok demektir. eğer 10.000 sınırı veriyorsa oturduğunuz --ilçede-- 10.000 sınırı aşılmış demektir. ben maltepeden verdim ve şuan hala verilebiliyor mesela ancak gaziosmanpaşada oturan arkadaşımda 10.000 sınırı hatası veriyor.

Son düzenleme:

ibrahimyzr

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 100%
2   0   0
3 TELEFONLA DENENDİ VE ÜÇÜNEDE BEDAVA YEMEK ÇIKTI

UYGULAMAMIZIN İSMİ GOFODY ÖZELLİKLE İSTANBULDA YAŞAYANLARA KESİN ÇIKIYOR BUGÜN.

1.UYGULAMAYI İNDİR

2.ADRES BİLGİLERİ İSTEYECEK ADRES BİLGİLERİNİ GİR.

3.EN ÖNEMLİ KISIM RESTORANLARI LİSTELE SEÇENEĞİNE BASIN TEKRAR ADRES İSTEYEBİLİR GİRİN LİSTELE DİYİN.

4.LİSTELE DİYİNCE ŞANS ÇARKI GİBİ BİŞEY ÇEVİRİCEK (%90 İHTİMALLE BEDAVA YEMEK KAZANIYORSUNUZ)

KANIT

Ekli dosyayı görüntüle 613Ekli dosyayı görüntüle 614

NOT: müşteri hizmetlerini arayıp sordum eğer-- bedava yemek için adres girin-- dedikten sonra ana sayfaya atıyorsa bulunduğunuz 2km çapında bedava şekilde anlaşmalı restorant yok demektir. eğer 10.000 sınırı veriyorsa oturduğunuz --ilçede-- 10.000 sınırı aşılmış demektir. ben maltepeden verdim ve şuan hala verilebiliyor mesela ancak gaziosmanpaşada oturan arkadaşımda 10.000 sınırı hatası veriyor.
selamun aleyküm

güzel yazı biraz önce denedim ama çalışmadı bende maalesef. Sanırım bu ilçede çalışmıyor :)