Banner alanı

Bedava Redbull Kazanma Formu

• Konbuyu başlatan Admin
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 0
  • Görüntüleme : 2K

Admin

Administrator
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Ücretsiz kargo ile bedava 2 tane Redbull kazanma yöntemini anlatacağım. Bedava Redbull kazanma formunu doldurarak 2020-2021 yılı boyunca geçerli olan bu fırsat muhtemelen 2021 yılında da devam edecek. Doldurduğunuz kısa bir form ile adresinize kadar tam iki kutu Hediye gelecek.

Peki bedava redbull nasıl alınır? Ücretsiz redbull hediye kutusu, Als Challenges Redbull gibi eski konularımızda bahsettiğimiz bedava redbull alma yönteminin yenisini bu konuda anlatacağım.

Bedava redbull alma için yapmanız gereken aşağıdaki linke tıklayın ve çıkan sayfadaki oyunu ister oynayın isterseniz direk sayfayı kaydırarak formu doldurup gönderin.

Bedava redbull ne zaman gelir? sorusunu sorduğunuzu duyar gibiyim. Ortalama 2 haftada falan geliyor ve kanıt olarak da ekran görüntüsünü ekliyorum.

Bir önceki etkinlikte EvdeKal sloganına ek olarak evde sporunu yap gibi bir slogan ile çıkmışlardı ve o zaman da 2 tane redbull gönderiyorlardı. Bir çok kişi gibi ben de göndermezler diye düşünerek formu doldurmuştum ve iki hafta gibi bir sürede adresime kadar getirmişlerdi.

Bedava Redbull Kazanma

Son düzenleme: