Banner alanı

50/40 14.5TL (12adet stok var)

• Konbuyu başlatan halosh
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 27
  • Görüntüleme : 2K

halosh

Cezalı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
toplu alacak kişiye satacağım. 14.5tan cookie olarak teslim ederim.
ayrı ayrı satmayı düşünmüyorum..
papara ve ya enpara ile ödeme alabilirim.
güven konusunda gerekli bilgi ve güveni veririm telegram krkz58den yazabilirsiniz aktifim.

halosh

Cezalı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Gelmiş test için ver olursa hrpsini alim diyor olmaz diyorum başka turlu guven veririm dememe ragmen dolandirici oldugunu belli etme diyor. Kafayi yedirtirler insana deneme falan yok. Hepsini toplu ucreti onden olarak atarim. Gerekirse tum hesaplarin sepette uyguladigi indirimi ve smsleri saatli olarak ss atarim. Bu şekilde çocukça muhabbetler için yazmayin

tsumatra

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 100%
1   0   0
Level 1 Dolandırıcı:

-Hocam hesap var mı?

+Elimde 12 adet stok var ve toplu satıyorum.

Merak ediyorum, neden bir adet satmıyorlar?
-10 TL için dolandırdığına değmiyor. Toplu ödeyeceksin ki 160 TL dolandırsın seni.

Adama düzgünce açıklıyorum, 1 adet deneme ver alım yapayım toplu diyorum. Belki sen dolandırıcısın nereden bileyim diyor. 10 TL için seni dolandırmam mı daha olası yoksa senin 160 tl parayı aldıktan sonra dolandırman mı mantıklı? Bu adam saf-salak birisini arıyor düşmeyin. Kendine güvenen satıcı zaten discord'dan yayın açıyor stoklarını gösteriyor, istediğim stoğa tıkla dediğimde o hesaba giriyor ve bana canlı gösteriyor. Özetle bu arkadaş dolandırıcıdır.

tsumatra

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 100%
1   0   0
Level 1 Dolandırıcı:

-Hocam hesap var mı?

-10 TL için dolandırdığına değmiyor. Toplu ödeyeceksin ki 160 TL dolandırsın seni.

Adama düzgünce açıklıyorum, 1 adet deneme ver alım yapayım toplu diyorum. Belki sen dolandırıcısın nereden bileyim diyor. 10 TL için seni dolandırmam mı daha olası yoksa senin 160 tl parayı aldıktan sonra dolandırman mı mantıklı? Bu adam saf-salak birisini arıyor düşmeyin. Kendine güvenen satıcı zaten discord'dan yayın açıyor stoklarını gösteriyor, istediğim stoğa tıkla dediğimde o hesaba giriyor ve bana canlı gösteriyor. Özetle bu arkadaş dolandırıcıdır.
Ben senden alıcı gibi davranıp iban alıp tüm sülaleni de buraya ifşalarım. Sen belki benim 150-160 tl paramı çarparsın ama sana vereceğim hasar daha fazla olur o yüzden kendini zeki zannetme :D

halosh

Cezalı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Bu çocukmuş xd hele diyorum. Her konuya dolandirici yazan misin. yok odegilimde suan diyorum diyor bide utanmaz velet seni xd.

tsumatra

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 100%
1   0   0
Beni de az çok bilen bilir, kime güvenilir veya kime dolandırıcı dediysem yanılmadım. 1 hesap için seni çarpacak halimde yoktu ama sen toplu satmaya devam et dostum

halosh

Cezalı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Level 1 Dolandırıcı:

-Hocam hesap var mı?

Sana ayni sekilde kanit sunabilirim dememe firsat birakmadan dolandirici diyen sanirim max 14 yasinda bir cocuksun benimle polemige girme. Seni sattigim hesaplarla döverim

tsumatra

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 100%
1   0   0
Sana para atmamam seni dolandırıcı olduğu gerçeğini değiştirmez. Şu mesajları okuyup hala bu dolandırıcıya para kaptıran varsa salaktır.

1658328710206.png1658328727180.png1658328746816.png

halosh

Cezalı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Dedigim stogu senin kontrolune sunayım sende allah aşkına şu her konu altina herkese ama herkese istisnasiz dolandirici diyen çocugu forumdan uzaklastir. Hangi konuya baksam dolandirici diyor.

tsumatra

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 100%
1   0   0
Adam deli sanırım beyler. Bu aç köpeklere dolandırılmayın.
1658329062812.png

halosh

Cezalı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Nolur beni banlayin bu allahsizla ayniforumda olmayayim akcjkaxjjad 5 yasinda gelmis ahkam kesiyo. İnş colugun cocugun ilerde senin gibi olmaz ya