Banner alanı

T8 AKILLI SAAT İNCELEMESİ

• Konbuyu başlatan iso227
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 0
  • Görüntüleme : 5K

iso227

Administrator
Ticaret puanı - 100%
1   0   0

T8 AKILLI SAAT SİPARİŞ VERMİŞTİM ELİME ULAŞTI

Türkçe dil seçeneği var
DZ09 Akıllı saatlerde ne özelliği varsa bundada fazlası var eksiği yok.
Yanda gizli kamerası var bunu ben bile almadan önce farketmemiştim :D
İmei sıkıntı olabilir belki Sim kartı taktıktan sonra 120 gün sora kapanıyor.Youtubede imei atma rehberi varmı bilmiyorum.

gelçi ürün fiyatı 43TL nerdeyse imei atma fiyatına akıllı saat satıyorlar.

YENI T8 Bluetooth Akıllı Saat Destek SIM TF Kart ile LBS Konum 0.3mp kamera Android telefon için smartwatch Spor kol saati
[img=817x80]

[font=arial, verdana, sans-serif][font=arial, verdana, sans-serif]T8 içinde yerleşik bir kamera var, onunla fotoğraf mağaza alabilir 32 MB bellek alanı.
[font=arial, verdana, sans-serif][font=arial, verdana, sans-serif]pedometre. adımların sayısını görebilirsiniz sol bırakır ve kalori tüketimi, hız, kilometre ve diğer bilgileri.
[font=arial, verdana, sans-serif][font=arial, verdana, sans-serif]istikrarlı Bluetooth 4.0 Teknolojisi. istikrarlı bağlantı. indirebilirsiniz ve APK uygulamasını yüklemek " Bluetooth bildirim " (Tarama-boyutlu kod kullanıcı manuel). telefon veya bilgisayar İzle bağlantı çalışması ile elde edilebilir.
[font=arial, verdana, sans-serif][font=arial, verdana, sans-serif]uyku monitör. uyurken bir saat giymek. bu uyku kalitesini izler ve tüm eşitler veri. kişiselleştirilmiş kayıt bir alacak.
[font=arial, verdana, sans-serif][font=arial, verdana, sans-serif]Çok fonksiyonlu. takvim, Alarm, hesap, dosya Yönetimi, İki boyutlu kod, Bluetooth dialer, Anti-kayıp, uzaktan telefon kamera.

[font=arial, verdana, sans-serif][font=arial, verdana, sans-serif][img=817x80]

[font=arial, verdana, sans-serif][font=arial, verdana, sans-serif][font=arial, verdana, sans-serif]tipi: T8 Akıllı Seyretmek Telefon
[font=arial, verdana, sans-serif]malzeme: ABS
[font=arial, verdana, sans-serif]ekran: 1.54TN " IPS 240*240 piksel
[font=arial, verdana, sans-serif]I/O: 1 * Nano SIM kart yuvası, 1 * Mikro USB portu, 1 * TF kart yuvası
[font=arial, verdana, sans-serif]dil Desteği: İngilizce, fransa, İspanya, İtalya, alman, hollanda
[font=arial, verdana, sans-serif]çip: MTK2502
[font=arial, verdana, sans-serif]bellek: 32 MB + 32 MB
[font=arial, verdana, sans-serif]Bluetooth: V4.0
[font=arial, verdana, sans-serif]hoparlör: 8Ω/0.8 W
[font=arial, verdana, sans-serif]şarj: Arayüz USB 2.0
[font=arial, verdana, sans-serif]harici Bellek: Destek TF kart
[font=arial, verdana, sans-serif]bant Uzunluğu: 16-22 cm/6.7-9.1 "
[font=arial, verdana, sans-serif]kasa Boyutu: 5.4*4.5*1.4 cm/2.1*1.8*0.5 " (L * W * H)
[font=arial, verdana, sans-serif]Net Ağırlık: 58g/2.1 oz

[font=arial, verdana, sans-serif][font=arial, verdana, sans-serif][font=arial, verdana, sans-serif][img=817x80]

[font=arial, verdana, sans-serif]1 * T8 Akıllı seyretmek telefon
1 * USB kablosu
1 * İngilizce kullanım kılavuzu
[img=817x80] [font=arial, verdana, sans-serif]