Skip to main content

AF #EvdeKal

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için takip edip paylaştığımız bütün kampanyalardan haberdar olmak için aramıza katılabilirsiniz. Üyelik tamamen ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır. Facebook İle Bağlan

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

SMForum

FastPay ve İstanbulkart Kazan-Kazan kampanyası

Konu

#1

[Resim: istanbulkart_anasayfa.jpg]
İstanbulkartı şehrinde bulunmayan ancak bu kampanyadan faydalanmak isteyenler için yükleme alt sınırı ne kadar bilmiyorum ama yapılacak yükleme işleminde 10 TL iade fastpay tarafından sağlanıyor. 

Alt sınır 1 TL civarı ise forumda bir hocamız kart numarasını paylaşır hem onun kartına yükleme yapıp destek olmuş oluruz hem de biz 10 TL iademizi alırız. Yüklenen 10 TL yi hesabımıza ücretsiz havale edebiliyoruz. fastPay ile Online İstanbulkart Yükleme & Bakiye Sorgulama

Hayatını kolaylaştırmayı hedefleyen fastPay artık istanbulkart'ına (eski adıyla; Akbil) kolayca para yüklemeni de sağlıyor.
Bugüne kadar fastPay sayesinde üye işyerlerinde ödemelerini rahatça gerçekleştirmiş, online ödemelerini kart bilgilerini girmeden yapmış ve ATM'lerden kartsız para çekme kolaylığını deneyimlemiştin. Sırada yepyeni ve çok işine yarayacak bir kolaylık daha var: Online istanbulkart yükleme.
Sağanak yağmurda koşa koşa otobüsünü yakaladın, istanbulkart'ını cebinden çıkarıp okuttun ve o acı sesi duydun. Kartın boş... Ya da bir sonraki metroya acil olarak binmen gerekiyor ancak istanbulkart yükleme sırasının ucu bucağı gözükmüyor.
Birkaç dakikalık bir işlemle fastPay uygulamanı kullanarak istanbulkart'ına para yükleyebilir, yolculuğunu huzurlu bir şekilde yapabilirsin.
Üstelik fastPay’le İstanbulkart’ına yapacağın ilk yüklemede 10 TL hediye. Sen de dilediğin kredi kartınla kolayca ve masrafsız şekilde yüklemeni yap, 10 TL hediye fastPay hesabına gelsin!
İster DenizBank müşterisi ol ister olma, fastPay hesap bakiyende bulunan parayı bir tıkla istanbulkart'ına ücretsiz olarak transfer edebilir ve stressiz bir şekilde yola koyulabilirsin.
Ürün linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task