Reklam ve sponsorluk için alisverisforumu@gmail.com
 
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
50 Tl Maxipuan n11'de
(Okunma: 46)
cgokhans
#1

96454435893597879120.jpg

Maximum iyice kötüleşmeye başladı. 50 tl nedir ya  Undecided


Maxipuan kampanyası nedir?
n11 üyeleri Maximum Mobil ile 30 Eylül’e kadar n11.com’da tek seferde yapacakları 500 TL ve üzeri ilk alışverişte 25 TL, 1.000 TL ve üzeri ilk alışverişte 50 TL MaxiPuan kazanma fırsatı yakalıyor.
Kampanyaya nasıl katılırım?
Kampanyaya katılmak için, Maximum Mobil’de “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Katılımınızı 1 - 30 Eylül 2019 tarihleri arasında (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz. Uygulamayı telefonunuza maximum.com.tr/indir adresinden indirebilirsiniz.
Kampanyaya hangi kartlar dahil?
İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli), İş Bankası Bankamatik Kartları dahildir. Kampanya kapsamında puan kazanabilmeniz, harcamalarınızı kampanyaya dahil kartınız/kartlarınızla yapmanız halinde mümkündür.
Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler nelerdir?
Ticari Kartlar, Aidatsız Kartlar; Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dahil değildir.
Kampanya hangi kategorilerde geçerli? 
Yatırımlık altın ve gümüş, Vodafone TL yükleme, Avea TL yükleme, simkart ve hat, toptan satış, uçak bileti, toplu satış, özel satış ve fırsat kategorilerinden yapılan alışverişler hariç tüm alışverişlerde geçerldir.
MaxiPuanlar hesabıma ne zaman yüklenir? 
MaxiPuan’larınız 15 Ekim 2019 tarihinde yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 25 Ekim 2019’dur ve bu tarihte Maxipuan’lar geri alınacaktır.
MaxiPuan’larımı MaxiMil’e çevirebilir miyim? 
Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil'e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Kampanya, kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır.
Alışverişimi iptal veya iade edebilir miyim? 
Kampanya döneminde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuan’lar geri alınacaktır.
Alışverişimi taksitli yapabilir miyim? 
Ürün gruplarında uygulanacak taksit adetleri 10 Mart 2007 tarihinde 26458 no’lu Resmi Gazete’de Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından yayımlanan Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelik doğrultusunda belirlenmektedir. Yasal düzenleme uyarınca cep telefonu satışlarında taksitlendirme yapılamamaktadır.
Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim? Kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 50 TL MaxiPuan kazanabilirsiniz.

Son Düzenleme: 06-09-2019, Saat: 12:17, Düzenleyen: cgokhans
Ara
Cevapla }}
 


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 23-10-2019, Saat: 05:03